Kontakta oss

Kontaktinformation

Kontakta någon av oss som arbetar med satsningen, eller använd vårt kontaktformulär, så berättar vi mer!

Projektgrupp

Morgan Ahlberg, Huvudprojektledare (Fyrbodal)
morgan.ahlberg@fyrbodal.se, +46 702 17 94 49

Guri Bugge, Projektledare (Östfold)
gurib@ostfoldfk.no, +47 47 90 69 12

Boel Carlsson, Biträdande projektledare Sverige (Fyrbodal)
boel.carlsson@fyrbodal.se, +46 702 39 01 01

Filippa Bohlin, kommunikatör (Fyrbodal)
filippa.bohlin@fyrbodal.se,  +46 0732416146

Martin Norderhaug, Kommunikatör (Östfold)
eginor@ostfoldfk.no

Hulda Tronstad, Elbilsforeningen
hulda@elbil.no

Martin Prieto Beaulieu, Gröna bilister
martin.prieto.beaulieu@gronabilister.se

Övriga i arbetsgruppen

Öystein Lunde (Åkershus)
oystein.lunde@afk.no

Ane Tingstad Grav (Follo)
ane.tingstad.grav@oppegard.kommune.no

Anja Guerrera (Rackestad)
anja@rakkestadnaringsrad.no

Erik Lorentzen, Elbilsforeningen
erik@elbil.no, +47 905 79 304

Styrgrupp

Karin Stenlund
karin.stenlund@fyrbodal.se, +46 703 94 48 39

Niclas Gustafsson
niclas.gustafsson@fyrbodal.se, +46 733 35 85 06

Tyra Risnes
tyrris@ostfoldfk.no, +47 976 19 721

Hilde Guttormsen
hilgut@ostfoldfk.no, +47 990 36 236

Interreg Sverige-Norge
Västra Götalandsregionen
Fyrbodals kommunalförbund
Akershus fylkeskommune
Östfold fylkeskommune
Norsk elbilforening
Gröna bilister
Rakkestad Näringsråd
© 2016 Fyrbodals kommunalförbund
Producerad av: Bozzanova
Den här webbplatsen använder kakor (cookies) för att förbättra ditt besök.